Letnia kamizelka – Modny Wrocław

przez

Hej Kochani!

Dziękuję Wam, że przetrwaliście ze mną cięższy okres mniejszej produktywności. Przygotowałam dla Was białą letnią kamizelkę, która została przerobiona z marynarki. Lubiłam ją za kolor nieskazitelnej bieli, jednakże noszenie lekko za dużego ubrania już chwilowo mnie znudziło. Dlatego też w planie mam zakup nowej białej dopasowanej marynarki lub żakietu, a póki co kamizelka cieszy się wielkim powodzeniem. Nosiłam ją już kilka razy a gdy usłyszałam o możliwości sesji dla projektu Modny Wrocław od razu pomyślałam właśnie o tej kamizelce:) Zdjęcia powstały przy współpracy z Panoramic Eyes.

Nie jest to pierwsza przeróbka marynarki, w sumie było ich już kilka gdy zaczynałam prowadzić bloga – dla tych, którzy nie widzieli: Marynarka na wiosnę, Marynarka bez rękawów, Marynarka w paski.

Główną bohaterką posta została marynarka zdobyta wiele lat temu na łowach, na której metce widnieje napis NEXT. Tak prezentowała się na moim manekinie.

a

Kolejno jednak została skrócona o rękawy. Najdelikatniej jak potrafiłam odprułam rękawy, aby nie uszkodzić ubrania.

b

Na następnym zdjęciu możecie zobaczyć jak obszyłam pozostałą część rękawa. Złożyłam podszewkę wraz z materiałem na równe części podwijając do środka. Dzięki temu szyjąc jednym ściegiem wykończenie było gotowe.
d

 

Na następnym zdjęciu rękawy które pozostały po odłączeniu ich od marynarki.e

Postanowiłam wyciąć z nich jak największą część materiału tak, aby następnie wykroić równe części które kolejno miały stać się paskiem.

f

 

Rozpoczęłam od złożenia kawałka materiału na dwie równe części i zszycie ich wzdłuż. Po przeszyciu należało wywinąć pasek na drugą (oczywiście prawą stronę). Na koniec zawsze prasuję takie elementy, pozwala to dłużej cieszyć się ich nowo nadanym kształtem.g

 

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się mój nowy ciuch:)
i

h

Poniżej efekty sesji zdjęciowej wykonanej przez Panoramic Eyes.

Do kamizelki założyłam czarne krótkie spodenki (przerabiałam je wieki temu tutaj) oraz  skórzane koturny i okulary 🙂 Jak Wam się podoba?

proszę o komentarze i do następnej przeróbki! 🙂

DSC_0264

DSC_0269

 

DSC_0271

DSC_0290

DSC_0300

DSC_0322

DSC_0326

DSC_0307

 

 

Brak komentarzy.

Napisz, co myślisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *