Konkurs świąteczny Fineswap!

przez

Kochane, super news – rozpoczęłam współpracę z Fineswap!

Mam przyjemność być polskim gospodarzem świątecznego konkursu mobilnej aplikacji Fineswap! Wystarczy kilka prostych kroków i można zgarnąć gorącą nagrodę – skórzany plecak z naszywkami mojego autorstwa! Sprawdźcie, jak tego dokonać. Start już jutro!

Szfalnia Alicja Wypych

Najpierw jednak kilka słów o aplikacji. Pochodzi z Norwegii, a firma ją oferująca na pierwszy rynek wybrała Polskę, ponieważ widzi tutaj duży potencjał rozwoju. Aplikacja służy do wymiany między użytkownikami używanych rzeczy – m.in ubrań. Bardzo mi miło być twarzą tego konkursu, tym bardziej, że temat recyclingu jest mi bliski i uważam, że nieużywane już przez nas ciuchy mogą znaleźć i cieszyć nowego właściciela.

Obecnie dostępna jest wersja na telefony z Androidem. Wersja na iOS zostanie udostępniona już za kilka miesięcy, zatem proszę użytkowniczki iPhone`ów o odrobinę cierpliwości 🙂

Aby wygrać Plecak wystarczy wspiąć się na szczyt Tablicy Liderów. Dla jasności sytuacji, zamieszczam jej przykładowy wygląd:

Poniżej opis kroków, które trzeba poczynić, aby zostać najlepszym użytkownikiem aplikacji i wygrać nagrodę:

  1. Ściągnąć aplikację Fineswap ze sklepu Google Play.
  2. Wystawić w aplikacji kilka rzeczy które chciałybyście wymienić lub sprzedać. Za każdą wystawioną rzecz otrzymujecie 5 punktów. Ale to nie wszystko!
  3. Zdobywać punkty możecie także poprzez udostępnianie na Facebooku swoich wyników. I to też za 5 punktów – każdego dnia!

Konkurs trwa od 16 do 23 grudnia. Dzień przed Wigilią ogłoszę wyniki. Super okazja, żeby trafić świąteczny prezencik 🙂 A co po świętach? Będziecie już zaznajomione z działaniem aplikacji, zatem jeżeli znajdziecie pod choinką nietrafiony podarek, to będzie można go wystawić na Fineswap i wymienić na coś ciekawszego 🙂

Zachęcam do udziału w konkursie i życzę powodzenia! Dajecie sobie szansę na wygraną, a przede wszystkim wspieracie społecznie odpowiedzialną akcję wielokrotnego użytkowania ubrań i innych przedmiotów.

Brak tagów 0

Brak komentarzy.

Napisz, co myślisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *