Wystawa modowa w Muzeum

przez

Hej Wam wszystkim!!!

Smutno mi, że tak dawno tutaj do Was nie zaglądałam! Proszę o wybaczenie! Złożyło się na to kilka spraw zawodowych, ale już nastała stabilizacja i będę mogła znów buszować po second handach, wyszukiwać perełek i przerabiać ubrania.

Na wystawę nie udało mi się niestety dostać i nie miałam możliwości jej obejrzenia. Jedyne co udało mi się zrobić tego wieczora, to pozostać na pokazie mody PRL, który został zorganizowany przez Noc Muzeów we Wrocławiu. Zrobiłam dla Was zdjęcia które prezentują stroje modelek i modeli zaprezentowanych podczas pokazu mody. Dominowała tam pełna paleta barw, wzorów i inspiracji. Panie prezentowały zwiewne spódniczki i sukienki, przeróżne opaski na głowach no i pantofle z niskim obcasikiem. Obecne były też plisowane spódnice, kwiaty i wzorzyste torebki. Panowie natomiast postawili na kurtki z klasycznego jeansu, czerń a także płaszcze w kolorze khaki oraz przyciemniane okulary.

Pokaz mody był przyjemny dla oka aczkolwiek nie powalił mnie. Ogromny plus dla prowadzących, którzy żartem rozbawiali uczestników pokazu.

Spójrzcie na zdjęcia, które udało mi się zrobić:) A za moment wracam do Was z przeróbką, która już jest gotowa!:)

000 001 003 004 005 007 008 010 011 012

Brak tagów 0

Brak komentarzy.

Napisz, co myślisz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *